Casus Pro ® RAT – v2 ÇIKTI!!!

Casus Pro ® RAT – v2

 

Normalde ücretli olan Casus Pro ® programının bir üst ve RAT versiyonu olan Casus Pro ® RAT – v2 programını sizlere ücretsiz ve bütün özellikleri açık bir şekilde hediye ediyorum. Güle güle kullanmanız dileğimle.

Nasıl kullanmanız gerektiğini videoyu izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz.

Programı Ücretsiz yayınladığım için Antivirüslerden korunma desteği sağlamıyorum. Casus Pro ® RAT – v2 programı temiz olduğu için normal bir şekilde indirip kurulumunuzu sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Virüs progragramlarına yakalanan server dosyasını antivirüs programınızı kapatıp Casus Pro ® Path programını indirip Casus Pro ® RAT – v2 programının kurulu olduğu dosya dizinini göstererek kurulumu tamamlayınız. Detaylar videoda açıklandı.

 


logom by joe hackal imza son2

 

 

 


 

Casus Pro ® RAT – v2 programını indirmek için :

En son 07.05.2018 tarihinde güncellenmiştir. Path otomatik kurulumu Casus Pro içine yeni özellik olarak eklenmiştir.

çıkan tl.link reklamlı sayfalarındaki indirme butonlarını bulamıyorsanız yada virüslü bağlantılara yönlendiriyorsa bu videoyu izleyin :

Casus Pro ® RAT – v2 alternatif Link :

 


 

NOT : Eğer yukardaki indirme linklerinde kurulumunuz başarısız olursa bu setup dosyasını indirip kurulumu başlatabilirsiniz.

 


 

NOT : Yeni güncelleme ile beraber Path dosyası için ‘CP ® Ayarlar‘ bölümüne otomatik ve zahmetsiz kurulum özelliği eklenmiştir ordan direk olarak otomatik kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Yinede manuel olarak kurulum yapmak istiyenler için indirme linkleri aşağıdadır.

Casus Pro ® Path dosyasını indirmek için :  

Casus Pro ® Path alternatif Link :

 


 

Port açma işlemi nasıl olur ? Öğrenmek için Tıklayın


Kalitenin Adresindesiniz.. 

 

www.byjoehackal.com

Yorumlar 16

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla