Visual Basic Eğitim Seti Çıktı !!!

Merhaba Arkadaşlar

Sizden gelen yoğun istek üzerine Visual Basic dilinde sıfırdan başlayarak hiç bir kodlama bilgisi olmayan arkadaşların bile faydalana bileceği Eğitim setini hazırladım. Kursu yine sizden gelen talepler doğrultusunda udemy.com üzerinden eğitmen olarak yayınlıyacağım.

Bu ücretli Eğitim kursunu siz değerli site ve youtube takipçi ve sevenlerim için Extra İndirimler ile vereceğim.


İNDİRİMLER

Tabiki youtube kanalımızdaki sıkı takipciler için de bir sürprizim var. Önümüzdeki günlerde ki yayınlıyacağım ilk video içeriğinde videoyu baştan sona izleyen ilk 10 kişiye ÜCRETSİZ kursu satın alma kuponu vereceğim. Kupon kodu video içeriğinde olacak. Takipte kalmayı unutmayın…

 


Eğitim Seti Kurs Ücreti : 69,99 TL

( Yalnızca 10 Adet ) ÜCRETSİZ SATIN ALMA KUPON KODU : Kod Youtube video içeriğinde yayınlanacak.


% 80 indirimli fiyatı : 69,99 TL   14,00 TL

( Yalnızca 20 Adet ) %80 İNDİRİMLE SATIN ALMA KUPON KODU :      B2D9-G5D4-R83G-5DS1


% 50 indirimli fiyatı : 69,99 TL   34,00 TL

( Yalnızca 100 Adet ) %50 İNDİRİMLE SATIN ALMA KUPON KODU :    H5SD-1F5E-9S4G-2GD6


% 35 indirimli fiyatı : 69,99 TL   45,00 TL

( Yalnızca 1000 Adet ) %35 İNDİRİMLE SATIN ALMA KUPON KODU :   K1B2-SD88-7RE6-DFG4


Visual Basic dili ile Programlama Eğitim Seti Satın Alma

 

İlk önce udemy.com sitesine girip kendi adınıza öğrenci olarak ücretsiz bir hesap oluşturun. Daha sonra By Joe HaCKaL adındaki eğitmenin sunmuş olduğu sıfırdan visual basic dili ile kodlama kursunu yukarıda size vermiş olduğum indirim kuponlarından biri ile size özel indirimlerden faydalanarak satın alıp özel derslere erişim sağlayabilirsiniz. Bunların hepsini size aşağıda vermiş olduğum satın alma butonlarından herhangi birine tıklayarak yapabilirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum..

Özel derslerde görüşmek üzere Hoşcakalın…

 

 


 

www.byjoehackal.com

 

Yorumlar 5

  • Apple stordan aldım ve basladım ınsallah bu kalın kafam basar:))

  • Keşke mobil ödemede olsa idi apple stordan alsam farkedermı aceva:( ?

  • Merhaba. Öncelikle ilginiz ve alaknız için çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın sizi meşgul ediyorum ancak ücretsiz sunucu sağlayan bir firma biliyor musunuz? Ben araştırdım ancak ücretsiz sunucular genelde uzaktan erişime kapalı. Tavsiye edebileceğiniz ücretsiz bir sunucu sitesi var mı? Veya makul fiyata bir sunucu sağlayan site önerenilir misiniz? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim!

  • Merhaba derslerinizi ve sitenizi severek yakından takip ediyorum . Visual Studio C# dilinde Chat Programı ödevim var. Youtube’da ki videonuzu izledim. Ancak hosting ücretli olduğundan Windows üzerinde FTP sunucusu kurmayı denedim kuramadım. FTP üzerinden yollanılan mesajlar okunabilir ve yazılabilir mi? Lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederimç

    • evet zaten mesajları ftp üzerinden yazıp ve okuyoruz ama malesef ki hostinger sitesi ücretsiz sunucu uygulamasını kaldırmış bunun yerine ücretsiz sunucu sağlayan sitelerden sunucu alarak dosyalarınızı sunucuya yükleyip ftp ile veri alışverişi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla