Microsoft Visual Studio İndir

Neden Microsoft Visual Studio Programı ?

 

Çok dil desteği, C#, Visual Basic, F#, C++, JavaScript, TypeScript, Python daha fazlasını içerir. Kod yazarken, hata ayıklarken, kod test ederken hangi dilde olursa olsun Visual Studio size rehberlik eder.  Apache Cordova, Xamarin ve Unity için daha fazla platformda kod, hata ayıklama, test, paylaşım ve yeniden kullanımı sağlayan araçlar indirilebilir. Program yazarken sizi birçok ayar kodundan kurtarır hem zamandan hemde koyduğunuz noktanın bile yerini belirtmekten kurtulursunuz.

  Peki Nerden indirebilirim ve bu Program ücretli mi ?

 

         Ücretli ve ücretsiz olarak 2 seçenek mevcut. Yeni başlayanlar ve kişisel kullanacak olanlar Visual Studio Community sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Ücretli kullanmak isteyenler Visual Studio Professional ve Visual Studio Enterprise sürümünün 90 günlük deneme sürümü microsoftun kendi sitesinden indirebilirsiniz.

 

Microsoft visual studio 2017 rc prgramı indirme ve kurulumu hakkında detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz. 

 

 

 


 Microsoft Visual Studio Programını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 

 Microsoft Visual Studio Programının  Professional ve  Enterprise Sürümünü ÜCRETSİZ kullanabilirmiyim?

 

        Evet size uygun Programı indirdikten sonra Google’den Tam Sürüm Key.ini aratıp bu Key.i Programa girerek Tam sürüme Geçebilirsiniz. Keyler googlede mevcut.  

 

Direk Google’de KEY aramak için buraya TIKLAYINIZ. 

 

 


 Microsoft Visual Studio Programını indirdim Program yazmaya başlayabilirmiyim?

 

        Evet Hemen ‘ By Joe HaCKal ‘ Farkıyla Program yazmaya, Kendi Programınızı kendiniz yapmaya başlayabilir Bir çok kodun anlamını ne işe yaradığını ve bu programlarınızı Facebook’ta Microsoft Visual Studio Türkiye Grubunda paylaşabilirsiniz.

  


 

www.byjoehackal.com

 

 

Yorumlar 5

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla