Casus Pro ® indir


Casus Pro ® RAT V2 Ücretsiz versiyonu ÇIKTI..     >>>   CASUS PRO ® RAT V2 İNCELE  <<<


casus pro logosu cp

                            

     Casus Pro ® Programı Nedir ?

             İçindeki Keylogger ile bilgisayardaki klavyeden basılan bütün tuşları yazışmaları yakalar kayıt altında tutar ve belirli aralıklarla ekran görüntüsü alıp bu bilgileri dilerseniz E-postayla, dilerseniz FTP yoluyla, dilersenizde anlık olarak size gönderir..

            Bu sayede karşıdaki bilgisayarın kiminle neler yazıştığını detaylı olarak öğrenebilir ve bütün girdiği kullanıcı adı ve şifrelerini deşifre etmiş olursunuz. ayrıca ekran görüntüsüylede hangi sitelerde gezdiğini yada bilgisayar başındayken neler yaptığını anlık olarak görebilirsiniz. 

            Ayrıca karşı bilgisayarın bütün dosya ve klasörlerine erişim imkanı verir ve üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.  İster silin, ister kopyalayıp çoğaltın, ister kendi bilgisayarınıza indirin isterseniz de kendi bilgisayarınızdaki dosyaları karşı bilgisayara yükleyip aynı zamanda yüklediğiniz dosyayı çalıştırın. Casus Pro ® sizin için tam hakimiyet sağlamaya hazır gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.

           Casus Pro ® size Extradan İletişim bölümünden karşı bilgisayar kullanıcısıyla iletişime geçmenizi ve onun bilgisayarınızı dilediğiniz gibi kontrol etmeyi sağlar.

 


 

     İşletim sistemi : Windows

     Programın ve linklerin son güncelleme tarihi 26.10.2016 – 20:30

Not :  kayıt olurken ve keylogger emaillerini düzenli almak için lütfen gmail hesabı kullanın aksi taktirde emailler gelmez.  

     Programı indirme linkleri :

32 bit işletim sistemi, x86 tabanlı işlemci için

     64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci için

     İşletim sisteminizin ne olduğunu bilmiyorsanız ve yukardaki programlar düzgün   görüntülenmiyorsa

     Kullanma klavuzu ve ders videolarını izlemek için

 


Casus Pro ® Lisans

 

 Casus Pro ® Deneme lisansı : Sınırsız Casus Pc Serverı oluşturabilirsiniz ama yalnızca kayıt listesine 1 tane ekleyip kayıt edebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz Casus Pc serverlar ilk tıklanıp çalıştırılmaya başladıktan sonra 24 – 48 saat arası aktif kalır bu süre sonunda kendi kendini siler. Aktif kalma süresi boyunca diğer bütün özellikleri kullanabilirsiniz.   

Lisans ücreti :   ücretsiz

 

        Casus Pro ® Eko Sürüm : 2 adet Casus Pc Serverı oluşturabilir ve Casus Pc Serverlarını yalnızca 2 adet bilgisayarda sınırsız süreyle kullanabilirsiniz.  

Lisans ücreti :   25 tl

 

        Casus Pro ® Premium Sürüm :  5 adet Casus Pc Serverı oluşturabilir ve Casus Pc Serverlarını yalnızca 5 adet bilgisayarda sınırsız süreyle kullanabilirsiniz.

Lisans ücreti :  50 tl

 

        Casus Pro ® Tam Sürüm : Sınırsız sayıda Casus Pc Serverı oluşturabilir ve sınırsız sayıda Casus Pc kayıt altında tutabilir ve kendi server bağlantısını oluşturabileceğiniz özel eğitim ders videosunu izleyip kendi server bağlantınızı kurabilirsiniz..

Lisans ücreti : 100 tl

 


 

Casus Pro ® Lisans satın almak için :

 

  • Bunun için aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru doldurmanız yeterli.
  • Casus Pro ® Lisansı satın almak için aşağıdaki banka hesap numarasına lisans ücretini yatırdıktan sonra dekontu ister döküman olarak ister fotoğrafını çekip yada ekran görüntüsü alarak formdaki dosya seç butonuna tıklayarak dekont dosyanızı ekleyiniz.
  • Formdaki konu başlığı kısmına Casus Pro lisans siparişi yazınız.
  • Formdaki mesaj kısmına satın almak istediğiniz Lisans paketini yazınız.
  • Siparişiniz incelenip onaylandığı taktirde Lisans anahtarınız E-posta hesabınıza Email ile gönderilecektir daha sonra Casus Pro ® Programından dişli butonuna tıklayıp – Ayarlar – Casus Pro ® Lisans – Sekmesine lisans anahtarınızı girip Lisans paketinizi Aktifleştirebilirsiniz.

 


Banka Hesap Bilgileri :

 

Papara ile ödeme yapmak isteyenler için :

Papara Hesap Numarası : 1381139060

Açıklama : Keylogger3 lisans siparişi

 

Eft yada Havale ile ödeme yapmak isteyenler için :

Uluslararası Hesap No (IBAN) :

Banka adı : casus pro rat v2 ücretsiz versiyonu çıktığı için
 casus pro lisans satışları durdurulmuştur.

Alıcı adı soyadı : 

Açıklama :

 


Casus Pro ® Lisans Satın alma formu


 

Casus Pro ® RAT V2 Ücretsiz versiyonu ÇIKTI..        >>> CASUS PRO ® RAT V2 İNCELE <<<

 


Yorumlar 3

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla